| Колір корпусу | Чорний |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | MJ 24 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 25 |
| Максимальна висота | 175 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір стельової основи | 60х3х5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 31,5 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Розмір упаковки | 65х43х9 см |
| Підключення | через 3 блоки |