| Тип приміщення | Люстри в передпокій, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Серія | 12015/1 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Цоколь | E27 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 37 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |