1
2
3
4
5
Опубліковано 05.03.2026
Юлія
Замовляти таку кількість скла поштою було дуже лячно, але ціна в Line F була значно приємнішою, ніж у звичайних магазинах. Мої страхи були марними: пакування просто бронебійне! Кожна рельєфна кулька лежала у своїй формі з пінопласту, кільце теж було надійно зафіксоване. Все доїхало цілим і неушкодженим. Дякую магазину за такий сервіс!