| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | MJ 139 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 22 |
| Максимальна висота | 105 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |