Sale
Стильна видовжена люстра у чорному каркасі 100 см G068-1000L BK
Характеристики

| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Матеріал розсіювача | Скло |
|---|
| Колір фурнітури | Золотий |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Серія | G 068 |
|---|
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
|---|
| Потужність, Вт | 40 w |
|---|
| Максимальна висота | 100 см |
|---|
| Мінімальна висота | 50 см |
|---|
| Розмір стельової основи | 70х7х3 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 27 см |