| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра в передпокій, Бра для коридору, Бра для спальні, Бра для кухні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал, Еко-шкіра |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Розмір плафона | 15 см |
| Цоколь | E14 |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |