| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | YG 368 |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 4 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |