Світильник із скляним плафоном та кришталем SG2/1
Характеристики

| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір корпусу | Хром |
|---|
| Серія | SG 2 |
|---|
| Розмір плафона | 27х13 см |
|---|
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
|---|
| Потужність, Вт | 3 |
|---|
| Максимальна висота | 175 см |
|---|
| Мінімальна висота | 30 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 10 см |
|---|
| Наявність пульта д/у | Немає |
|---|
| Розмір упаковки | 48х23х20 см |
|---|
| Вага (кг) | 1 |