| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Янтарний |
| Серія | 11503 |
| Розмір плафона | 40х10 см |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 2 |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір стельової основи | 20х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |