| Тип приміщення | Люстри для дитячої , Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пір'я |
| Серія | As 143 |
| Цоколь | LED, E27 |
| Кількість ламп | 8 |
| Світлова температура | 4000К |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 18 см |