| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | J 1802 |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 20 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 30х21х15 см |
| Вага (кг) | 0.5 |