| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Прямокутник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий, Чорний |
| Серія | ZL3110 |
| Розмір плафона | 13х8 см, 5х3 см |
| Цоколь | LED, G4 |
| Кількість ламп | 4 |
| Світлова температура | 3000К |
| Потужність, Вт | 4 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 44,5 см |