Sale
Видовжена латунна люстра CLYDE з 4-ма спотами MJ118/4 AB
Характеристики

| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір корпусу | Латунь |
|---|
| Серія | MJ 118/4 |
|---|
| Розмір плафона | 8х10 см |
|---|
| Цоколь | LED |
|---|
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
|---|
| Потужність, Вт | 20 |
|---|
| Максимальна висота | 65 см |
|---|
| Мінімальна висота | 35 см |
|---|
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 10 см |