| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Колір корпусу | Чорний, Латунь, Чорний+латунь |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Іскристий акрил |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Режим нічника | Є |
| Потужність, Вт | 32 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір стельової основи | 54,5х6х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 46,5 см |