Sale
Видовжений світильник з скляним рельєфним плафоном SGA8/1
Характеристики

| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір плафона | Прозорий |
|---|
| Колір корпусу | Золотий |
|---|
| Серія | SGA 8/9/10 |
|---|
| Розмір плафона | 25х8 см |
|---|
| Цоколь | E14 |
|---|
| Кількість ламп | 1 |
|---|
| Максимальна висота | 200 см |
|---|
| Мінімальна висота | 35 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 10 см |
|---|
| Розмір упаковки | 35х20х15 см |
|---|
| Вага (кг) | 1.2 |