| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для дитячої , Люстри для їдальні, Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Серія | D8089 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 48 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |