| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для їдальні, Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Серія | 10130/3 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Розмір плафона | 11 см |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 3 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Розмір стельової основи | 35х9х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |