| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для спальні, Бра для кухні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | D 8455 |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 2 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9 см |