| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні |
|---|---|
| Форма | Прямокутник, Куб |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Серія | Структури Titanium |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 38 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір стельової основи | 25х15х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 4 троси |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |