| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для їдальні, Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 41 w |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Розмір стельової основи | 20х10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |