| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри в передпокій, Люстри для коридору, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 15 |
| Максимальна висота | 340 см |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір стельової основи | 60х3,5 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 48 см |