| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для коридору, Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал, Акрил |
| Колір плафона | Прозорий |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Серія | ZL2970 |
| Цоколь | G4 |
| Кількість ламп | 3 |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |