| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Золотий |
| Серія | D 1201 |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 17 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 42х31х23 см |
| Вага (кг) | 0.8 |