| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для їдальні, Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 8 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 3 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |