| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для їдальні, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | 52039 |
| Розмір плафона | 10х7 см |
| Цоколь | GU10 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Розмір стельової основи | 8х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 7,5 см |