| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 9 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 86х13х15 см |
| Вага (кг) | 1.1 |