| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для їдальні, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | MD 2008 |
| Розмір плафона | 20 см |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 31,6х29х22 см |
| Вага (кг) | 1 |