| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри в передпокій, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 95 см |
| Мінімальна висота | 85 см |
| Розмір стельової основи | 11х7 см |
| Тип кріплення | Гачок |