| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий, Бронзовий |
| Серія | ZL3110 |
| Розмір плафона | 13х8 см |
| Цоколь | G4 |
| Кількість ламп | 12 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х3 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 15 см |