| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий, Чорний, Бронзовий |
| Серія | ZL3110 |
| Розмір плафона | 13х8 см, 5х3 см |
| Цоколь | LED, G9 |
| Кількість ламп | 8 |
| Світлова температура | 3000К |
| Потужність, Вт | 6 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 17,5х9,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9 см |