| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Серія | ZL3087 |
| Розмір плафона | 5,5х13 см |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 24 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 18х10 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 15,5 см |