| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 18х15 см |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 55х31х20 см |
| Вага (кг) | 1 |