Коричнева люстра на 2 плафони з регулюванням у корпусі 46 см 7182/2A CF+FGD
Характеристики

| Колір фурнітури | Золотий |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір плафона | Янтарний |
|---|
| Колір корпусу | Коричневий |
|---|
| Серія | 7182 |
|---|
| Розмір плафона | 12х10 см |
|---|
| Цоколь | E27 |
|---|
| Кількість ламп | 2 |
|---|
| Розмір стельової основи | 11,5х2 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 9 см |