| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра в передпокій, Бра для коридору, Бра для спальні, Бра для кухні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Світлова температура | 6000К |
| Потужність, Вт | 10 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Розмір стельової основи | 30х9х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 29 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |