| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для їдальні, Бра для спальні, Бра для кухні |
|---|---|
| Матеріал розсіювача | Скло |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Серія | D9010 |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Потужність, Вт | 16 w |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Розмір стельової основи | 15х11х3,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |