| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір фурнітури | латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Серія | ZL1663 |
| Розмір плафона | 17х22 см |
| Цоколь | E14 |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір стельової основи | 15х6,5 см |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Відстань між точками кріплення | 9,5 см |