| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для дитячої , Люстри для їдальні, Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Серія | MJ140 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір стельової основи | 15х7 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 14,5 см |