Люстра в стилі Contemporary у золотистому кольорі на 9 плафонів 9101/9 GD
Характеристики
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір корпусу | Золотий |
|---|
| Серія | 9101 |
|---|
| Розмір плафона | 12 см |
|---|
| Цоколь | G9 |
|---|
| Кількість ламп | 9 |
|---|
| Максимальна висота | 80 см |
|---|
| Мінімальна висота | 33 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 12 см |