| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Колір плафона | Прозорий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Coffee |
| Серія | 26113 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Режим нічника | Немає |
| Потужність, Вт | 26 |
| Максимальна висота | 200 |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 32х15х4 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 27,5 см |