| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра в передпокій, Бра для коридору, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Білий, Чорний |
| Світлова температура | 4000К |
| Відступ від стіни | 3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 7,5 см |
| Розмір упаковки | 71х26х45 см |
| Вага (кг) | 5 |