| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні |
|---|---|
| Форма | Асиметрична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Серія | PCL006 |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Режим нічника | Є |
| Потужність, Вт | 96 |
| Максимальна висота | 165 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Тип кріплення | 4 монтажних планки + 8 тросів |
| Розмір монтажної планки | 33 см |