| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Латунь |
| Світлова температура | 3000К |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Тип кріплення | в двох точках |
| Розмір монтажної планки | 3 см |
| Розмір упаковки | 31х31х10 см |
| Вага (кг) | 0.7 |