| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал, Смола |
| Серія | WS051/2 |
| Цоколь | LED |
| Потужність, Вт | 8 |
| Відступ від стіни | 13 см |
| Розмір стельової основи | 8х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |