| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал), Бра для дитячої, Бра для спальні |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Акрил |
| Колір плафона | Білий |
| Серія | AS 145 |
| Світлова температура | 3000К |
| Потужність, Вт | 4 |
| Відступ від стіни | 26,5 см |
| Розмір стельової основи | 11,5х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |