| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Золото |
| Серія | ZL2393 |
| Розмір плафона | 5х6 см |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 3000К |
| Потужність, Вт | 22 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 80 см |
| Розмір стельової основи | 17,5х9,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Діаметр кільця | 70 см |