| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для спальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Коло |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Сатин |
| Колір плафона | Іскристий акрил |
| Серія | 25103 |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Режим нічника | Є |
| Потужність, Вт | 88 w |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір стельової основи | 16х6 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 15 см |