| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал), Люстри для їдальні, Люстри для кухні |
|---|---|
| Форма | Прямокутник |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Золото, Білий |
| Серія | ZL2393, ZL3039 |
| Розмір плафона | 8 см, 5х6 см |
| Цоколь | LED, G9 |
| Світлова температура | 3000К |
| Потужність, Вт | 4 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір стельової основи | 45х6х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 44,5 см |