| Колір корпусу | Білий |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Матеріал розсіювача | Папір ваші (Washi) |
| Серія | Organic Light |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |