| Тип приміщення | Люстри для дитячої , Люстри для спальні |
|---|---|
| Форма | Асиметрична |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал, Текстиль |
| Колір плафона | Білий |
| Серія | MJ 213 |
| Цоколь | E27 |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір стельової основи | 7х11 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10,5 см |