Стельова люстра в чорному корпусі на 1 плафон 126/1 P BK
Характеристики

| Колір корпусу | Чорний |
|---|
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
|---|
| Колір фурнітури | Хром |
|---|
| Серія | 126/2 |
|---|
| Розмір плафона | 15х11 см |
|---|
| Цоколь | E27 |
|---|
| Кількість ламп | 1 |
|---|
| Розмір стельової основи | 12х12х2,5 см |
|---|
| Тип кріплення | Монтажна планка |
|---|
| Розмір монтажної планки | 12 см |